Niet zo enthousiast!

Het is lang geleden dat ik mijn blog heb geschreven. Ik was enthousiast over mijn Nederlands leren, maar een paar dingen hebben het moeilijker geemaakt.

Deze honden spreken Engels, Deens en Sweeds!

Mijn leraar heeft een niewue baan dus heeft hij niet tijd voor les. Ik heb overal gekeken maar het is niet makkelijk om een nieuwe docent te finden. Dus vind ik een beetje demoraliserend. Terwijl ik heb mijn Duolingo, Lingq en andere apps, het is niet zo goed als met andere mensen.

Ik probeer om Nederlands met mezelf te spreken, maar weet ik niet als het goed is!

Daarom is het stil op mijn blog.

Ik hoop dat ik kan een nieuw leerar vinden, of een vriend waarmee ik kan chatten, maar tussen hier en daar, ik zal mezelf een schop onder mijn kont geven om meer te schriven.

Weet jij iemand dat kan me helpen, alsjeblieft? Heb jij ideeen om me enthousiast te houden over min leerproces? Dankjewel!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s