De tijd een man “nee” zei

Ik was mijn middageten eten en lezen een boek over ‘storytelling’. Duurt dit tijd, ik herinnerd een tijn waneer ik was in Nederland en was spreken Nederlands proberen.

Jit, mijn vriend, was bij een conference dus ik gegaan naar een avontuur in de stad en buurten. Na mijn middageten naast een kanal, ik begon lopen op de straat. Waneer ik ben in Nederland, ik probeer Nederlands spreken waneer ik kan.

Ik gezegt ‘hallo’ aan werkleiden, mensen en vrouwen ook op de straat en mensen in winkelen. Op did dag, groette ik een man voor de door van zijn huis.

“Hallo”, zegt ik, “Goedemiddag”

“Goedemiddag” zegt hij. Dan hij praten meer Nederlands dan ik kan begrijpen! Zo snel en met laange woorden!

“Sorry”, zegt ik, “Ik leer Nederlands, kunt u spreek een beetje langzammer, alstublieft?”

“Nee.” Zegt de man.

Ik was heel verassenen! Wat zegt ik bij dat?! Ik staan voor het moment, dan ik zeg “Oke, dag!” en lopen snel op de straat!

Het was een gek ervaring waneer ik was mijn Nederlands proberen. Ik leer dat niet alle Nederlanders vind het leuk om to spreken met buiterlanders! Maar, het is niet voor mij ontmoedigend.

Ik zal nog met alle spreken!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s